Update
Posted in

Wprowadź sprzedaż online do restauracji lub swojego biznesu

Posted in

W związku pandemią koronawirus oraz wprowadzeniem czerwonej strefy w całej Polsce wiele biznesów po raz drugi stanęło w obliczu wyzwania i kryzysu. Lokale gastronomiczne w tym restauracje, restauracje hotelowe, bary, knajpki mniejsze i większe nie będą mogły prowadzić przez najbliższy czas działalności tak jak dotychczas.

Obecnie na rynku jest wiele rozwiązań, które pomagają branży HoReCa wejście do Internetu ze swoimi produktami lub usługami, jednak nie wszystkie z nich są opłacalne, korzystne dla właścicieli lokali. Wiele z nich mimo wysokich prowizji z aplikacji typu Uber Eats, Pyszne.pl, Wolt, Stava itd. wprowadza te platformy do swojej oferty, kierując się przede wszystkim nie zarobkim, a źródłem promocji. Niestety nie wszystkie te lokale mogą sobie pozwolić na zarobek.

W związku z tak zmieniającą się sytuacją wiele instytucji HoReCa promuje pomysły na sposób w jaki mogą w tej sytuacji te firmy funkcjonować. Platforma Pyszne.pl również zaoferowała korzystniejsze rozwiązania dla osób odbierających osobiście zamawiane produkty.

My również chcemy wspierać jako firma w obliczu pandemii małe, średnie i duże firmy poprzez technologie, wiedzę, którą posiadamy. Wprowadziliśmy do naszej oferty – dedykowane rozwiązania dla HoReCa, ale i również biznesów, które mają możliwość oferowania usług, produktów z dostawą.

Polecamy szczególnie moduł do zamawiania online, który łatwo możemy zintegrować z Państwa stroną internetową. Polecamy również inne produkty takie jak:

Więcej informacji na temat oferty znajduje się na www.trabsky.com/restauracje-online. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Join the conversation

Join the conversation

Kontakt

TOP

Zostaw numer, a oddzwonimy do Ciebie