Strony WWW

Tworzymy responsywne strony WordPress
i sklepy internetowe WooCommerce

+ 0
Stworzonych WWW
.0
Opinia Klientów / 5 gwiazdek
+ 0
Obrotu klientów przez www i sklepy
0 h
Rekord wdrożenia WWW

Dopasowane do dowolnego urządzenia

Żyjemy w czasach, kiedy telefon to nasz codzienny nieodłączny łącznik z Internetem. Mobile-design first to nasz priorytet. Nasze strony są zgodne z technologią Responsive Web Design. Tworzymy tak, aby design był uniwersalny i dopasowany do każdego urządzenia i systemu.

Eksperci na każdym etapie

Nasze strony internetowe są nastawione na doświadczenie użytkowika

Pracujemy etapami i doradzamy przy realizacji

Co więcej?

Poznaj nasze możliwości i dostępne integracje oraz dodatkowe opcje współpracy z nami. Jeśli chciałbyś stworzyć indywidualną integrację lub zapytać o inną napisz do nas.

Technologia
Dodatki
Stała obsługa i wsparcie

Nasze strony internetowe są nastawione na doświadczenie użytkowika

Pracujemy etapami i doradzamy przy realizacji

W cenie narzędzia analityczne

W cenie jest zawarta integracja z narzędziami analitycznymi I monitorującymi ruch oraz stan Twojej witryny

* Integracja z Google Ads wykonujemy na prośbę klienta i jest ona w cenie

Integracja z Google Analytics 3/4

Integracja z Google Tag Manager

Integracja z Google Search Console

Integracja z Google Ads

Integracja z Facebook Pixel

Rozbudowa Strony o nowe zakładki

Rozbuduj i dopasuj Bloga do potrzeb

Dodaj wielojęzyczność do strony

Moduł kariery z ofertami pracy

Dokup lub przenieś serwer / hosting

Moduł metadanych do SEO

Moduł rezerwacji on-line

Dodatkowy typ kontentu np. portfolio

Integracja z Google Maps

Integracja
z Hotjar

WooCommerce Logo

Rozbuduj www o sklep internetowy

Integracje sklepu z firmami kurierskimi

Integracja sklepu z paczkomatem

Integracje z systemami płatniczymi

Integracje z p. księgowymi

Integracje z p. magazynowymi

Integracja sklepu z porównywarkami cen

Asari to program dla biur nieruchomości działający w chmurze internetowej. Aplikacja ta znacznie usprawnia działanie Twojego biura. Aplikację można dostosowywać w zależności od swoich potrzeb. Najnowsza wersja Asari CRM to narzędzie, które wznosi zarządzanie Twoimi ofertami, klientami oraz agentami na wyższy poziom. Rozbudowany system raportów pozwala analizować każdy aspekt pracy. Asari pozwala tworzyć własne raporty. Integracja Asari ze stroną internetową umożliwia zarządzaniem ogłoszeniami nieruchomości tylko w jednym miejscu. System Asari CRM pozwaja na wymianę danych między sobą co sprawia, że są one zawsze aktualne.

Integracja z s. nieruchomości Asari

Integracja z Facebook Market

Integracja z Messenger

Skorzystaj z pakietu cyberbezpieczeństwa

Monitoring bezpieczeńśtwa

Weryfikacja dwuskładnikowa

Aktualizacje i kopie zapasowe

Skorzystaj ze stałej obsługi w ramach abonamentu

Aktualizowanie contentu

Aktualizacje i kopie zapasowe

Pakiet Bezpieczeństwa

Wybrane realizacje

Najczęściej zadawane pytania

Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń, jednak w większości naszych projektów pracujemy etapami i rozliczamy się za konkretny etap. Na każdym etapie tworzenia strony internetowej będziesz mógł skonsultować się z nami oraz uzyskać odpowiedzi na temat etapów, realizacji, technologii lub dodatkowych pomysłów.

Pracujemy etapami, które są jasno przedstawione na początku współpracy i rozliczamy się za wykonaną przez nas prace, czyli płatność następuje po każdym etapie.

Mimo wszystko zależy od projektu i indywidualnych ustaleń, tak więc jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do danej realizacji.

Jeśli w trakcie realizacji po ustalonej wycenie, przypomniałeś sobie o np. niezbędnej funkcji lub zapomniałeś o ważnej zakładce – nie ma problemu. Doliczymy ją adekwatnie do ustalonego budżetu projektu lub wg. ustalonej stawki godzinowej. Dla każdego klienta mamy przygotowany cennik, dzięki czemu nie musisz się obawiać o współpracę i jej przebieg.

Oprócz kwestii formalnych, potrzebujemy od Ciebie materiały do stworzenia strony. Chyba, że ich nie posiadasz wtedy warto rozpocząć od:

  1. konsultacji w ramach, której doradzimy Ci od A do Z jak „wejść do Internetu” – skontaktuj się
  2. współpracy od pierwszego etapu, czyli brandingu oraz przygotowania materiałów. – zajrzyj tutaj.

Po opublikowaniu strony do widoku publicznego nadal jesteśmy dostępni dla naszych klientów w formie stałej współpracy lub doraźnej. Jeśli będziesz miał jakikolwiek problem jesteśmy dla Ciebie tak samo jak przed i w trakcie dostępni.

Ofertujemy stałe wsparcie w formie abonamentu lub ustalonej stawki godzinowej. Dbamy o stronę internetową, wprowadzamy treści, aktualizujemy na bieżąco wszystkie jej moduły oraz wygląd. W cenie abonamentu pakiet cyberbezpieczeństwa jest w cenie, dzieki temu nie musisz martwić się o to, czy strona będzie działać i czy jest bezpieczna. Po więcej szczegółów skontaktuj się

Jak najbardziej. Na koniec realizacji przekażemy Ci dane do logowania i dostęp do edytora treści.

Każdą stronę przystosowujemy do możliwości edycji przez klienta. Jeśli byś jednak chciał oddać opiekę w nasze ręce oferujemy współpracę abonamentową lub za określone prace.

W podstawie każda nasza strona jest przystosowana i zoptymalizowana pod SEO. Integracja darmowa z narzędziami Google, świetnie indeksuje Twoją stronę pod wyszukiwarkę Google. Poziom dopasowania zależy od wybranego pakietu.

W dodatkowych opcjach możemy przyspieszyć indeksowanie Twojej strony pod wyszukiwarki Bing, Yahoo itp.

Plus największy współpracy z nami to Darmowa integracja z narzędziami Google! Jest to dla nas must-have każdej strony. Nie puścimy Cię bez tego w świat. Do każdej realizacji dodajemy gratis integrację z narzędziami Google, aby w przyszłości, jeśli np. będziesz chciał się reklamować z łatwością móc na podstawie zebranych danych lepiej zrozumieć Twoich klientów lub poprawiać efektywność sprzedażową Twojej strony.

Nasze strony są bezpieczne. Dbamy dodatkowo o podstawową ilość kopii zapasowych stron internetowych. Dodatkowo polecamy pakiet cyberbezpieczeństwa, ponieważ najbezpieczniejsza strona to strona, która jest na biężąco aktualizowana i administrowana. Przeczytaj więcej na temat pakietu bezpieczeństwa.

Najważniejsze to dobrać odpowiedni hosting do potrzeb Twojego projektu. Wybierając hosting warto zwrócić uwagę na jego prędkość, wielkość czy kontakt z obsługą.

Warto, abyś przed zakupem skontaktował się z nami, a pomożemy dobrać hosting odpowiedni do skali Twojego projektu. Współpracowaliśmy z wieloma hostingodawcami i wiemy z którymi warto współpracować, a z którymi nie.

Domena to adres URL Twojej strony. To podstawa całej realizacji, a nawet podstawa Twojej marki. Dobrze dobrana domena to domena łatwa w zapamiętaniu i dopasowana do Twojej marki lub produktu. Skontaktuj się z nami, oprócz pomocy przy dobraniu hostingu, pomożemy dobrać Ci domenę.

Doradzimy i dobierzemy odpowiednie formy reklamowania

Zamów darmową konsultację na temat reklamy w Twojej firmie

TOP

Zostaw numer, a oddzwonimy do Ciebie